Testogeno apžvalgos: kaip padidinti testosterono kiekį

[Vaizdo viršus]

Kai apžvelgsime bet kokius testosterono stiprintuvus, ingredientai turėtų būti tokie, kuriuos reikėtų pamatyti pirmą kartą. Turėtumėte apsvarstyti kai kuriuos aspektus, tokius kaip ingredientai turi būti kliniškai įrodyti daugeliu mokslinių tyrimų tipų, kurie įrodo formulės veiksmingumą didinant testosterono lygį. Jos turi būti tinkamos dozės, kad būtų veiksmingos ir saugios. Jie taip pat turi būti netoksiški ir natūralūs. Nepirkite natūralaus testosterono stiprintuvo prieš perskaitydami šias „Testogen“ apžvalgas: kaip padidinti testosterono kiekį, kuris aptars apie testosterono sudedamąsias dalis, testosterono dozes ir kur nusipirkti natūralaus testosterono stiprintuvo testosterono internete.

Tablečių sudedamosios dalys, skirtos padidinti testosterono kiekį testosterone

Remiantis šiais aspektais, čia yra išsamios Testogen sudedamosios dalys:

D-asparto rūgštis (2352 mg)

Ši dozė yra labai galingas D-asparto rūgšties kiekis. DAA yra tikrai efektyviausias ingredientas, kuris turi būti testosterono stiprintuve. Šis didelis DAA kiekis testogene yra didesnis nei kitų raumenų stiprinimo produktų. Jūsų žinioms, DAA reikalingas raumenų augimui ir gali padėti organizmui geriau naudoti testosteroną.

Tyrimo metu eksperimentas atliekamas su 23 vyrais pagal nevaisingumo programą. Kiekvieną dieną 12 dienų jiems skiriama 3,2 g D-asparto dozė, kraujo mėginys surenkamas prieš kiekvieną gydymą ir po jo. Rezultatas yra reikšmingas testosterono padidėjimas 20 vyrų iš 23 vyrų, šis lygis nesumažėjo maždaug po 3 dienų po gydymo pabaigos.

Kito tyrimo metu vyrams, kurių amžius yra nuo 25 iki 40 metų, skiriamos tabletės, kuriose yra 1,6 g D-asparto rūgšties ir 0,4 g L-asparto rūgšties. Dalyvis tabletes vartoja kiekvieną dieną 20 dienų po pietų. 8 vyrai iš 10 vyrų žymiai padidina testosterono kiekį.

Pirkite natūralų testosterono stiprintuvą internetu

Magnis (200mg)

Ši medžiaga atlieka unikalią funkciją, kuri padeda sumažinti lytinius hormonus surišančio globulino kiekį organizme. SHBG jungiasi ir naudoja daugiau nei 60% organizmo sukurto testosterono. Taigi, kuo mažiau SHBG turime, tuo daugiau testosterono galima naudoti raumenų augimui. Taigi, nors magnis nedidina testosterono susidarymo tiesiogiai organizme, jis padės organizmui naudoti daugiau jau turimo testosterono.

Dilgėlių lapų ekstraktas (40 mg)

Dilgėlių lapų ekstraktas iš tikrųjų atlieka panašią funkciją kaip ir magnis. Jame yra medžiagos, vadinamos lignanais, kurios gali prisijungti prie SHBG ir padidinti testosteroną. Šis ekstraktas paruošia daugiau testosterono, kurį gali naudoti organizmas.

Raudonasis ženšenis (40 mg)

Įrodyta, kad šis ingredientas padidina testosterono lygį. Tyrime, kuriame dalyvavo 66 jauni vyrai, yra tvirtų ryšių tarp „Panax“ ženšenio vartojimo ir padidėjusio laisvo testosterono kiekio.

Ožragė (40 mg)

Ožragė tikrai gali padėti pakelti testosterono lygį. Be to, atrodo, kad tai yra svarbiau padedant palaikyti testosterono lygį. Taigi, jis veiks geriau, jei jis derinamas su ingredientu, kuris gali pakelti testosterono lygį, pavyzdžiui, D-asparto rūgštimi. Ožragė padės organizmui išlaikyti šį aukštesnį testosterono lygį.

Viename tyrime, kuriame dalyvavo 60 sveikų vyrų, kurių amžius yra nuo 25 iki 52 metų, per 6 savaites paimkite 600 mg vaistinės ožragės ekstrakto. Eksperimento laikotarpio pabaigoje visų dalyvių testosterono lygis yra viršutinėje sveikos ribos dalyje. Taigi, mokslininkai padarė išvadą, kad ožragė gali padėti išlaikyti sveiką testosterono lygį. Ožragė yra ypač galinga, padedanti pagerinti raumenų masę ir numesti svorio.

Cinkas (10 mg)

Antras svarbus testosterono stiprintuvo ingredientas šalia DAA yra cinkas . Kliniškai įrodyta, kad ši medžiaga padidina testosterono lygį. 32 patinams 4 savaites kasdien skiriama 30mg cinko. Šios grupės testosterono kiekis serume 4 savaičių pabaigoje yra žymiai didesnis nei grupės, nevartojančios cinko papildo.

Vitaminas B6 (20 mg)

Tiesą sakant, nėra tvirtų įrodymų, kad vitaminas B gali padidinti testosterono gamybą. Tačiau yra įrodymų, kad vitamino B trūkumas gali sumažinti testosterono kiekį. Taigi, jei kas nors turi vitamino B trūkumą, šis gydymas padės. Jei kas nors turi pakankamai vitamino B, tai šis gydymas nieko neduos. Vartojant 20 mg vitamino B, nėra jokios žalos. Taigi, dėl to galite jaustis visiškai gerai.

Vitaminas D3 (50 mcg)

Vitaminas D yra galingas ingredientas kartu su cinku, D-asparto rūgštimi ir magniu. Atliekamas 200 vyrų tyrimas, kuriam 1 metus kasdien skiriama 3332 TV vitamino D. 163 iš tų vyrų baigė tyrimą ir žymiai padidėjo laisvo testosterono kiekis. Keletas tyrimų rodo, kad vitaminas D iš tikrųjų yra svarbus raumenų augimui, nes organizme išsaugomas testosteronas ir neleidžiama kai kuriems testosteronams virsti estrogenais, o tai yra įprastas procesas. Taigi, vitaminas D padės organizmui išlaikyti testosteroną, o ne tiesiogiai jį gaminti.

Tai yra priežastis, kodėl vitaminas D3 labai gerai veikia su kitais ingredientais, tokiais kaip DAA ar cinkas, kurie padeda organizmui sukurti daugiau testosterono. Tada vitaminas D padeda organizmui išlaikyti pagamintą testosteroną. Rekomenduojama paros dozė yra 50 mcg. Vitaminas D yra vienas iš labiausiai paplitusių vitaminų trūkumo vyrams, dėl kurio dažnai sumažėja žemas testosterono lygis.

Vitaminas K1 (20 mcg)

Tai yra naujas Testogen ingredientas. Daugelis tyrimų rodo, kad vitaminas K padės organizmui absorbuoti didesnį vitamino D greitį. Taigi, norint kuo labiau padidinti vitamino D poveikį, svarbu įtraukti vitaminą K.

Boras (20 mg)

Boras yra stiprus bandymų stiprintuvas, ir aš džiaugiuosi, kad tai buvo įtraukta į naują formulę. Vieno tyrimo metu vyrų, kurie visą savaitę vartojo 10 mg boro per parą, testosterono kiekis padidėjo 28%.

Pirkite natūralų testosterono stiprintuvą internetu

Bioperinas (5 mg)

Bioperine veiklioji medžiaga yra piperinas arba juodųjų pipirų ekstraktas. Šis ingredientas padeda organizmui sėkmingiau įsisavinti visus kitus ingredientus. Tai padidina kitų Testogen sudėtyje esančių ingredientų biologinį prieinamumą ir labai padidina formulės efektyvumą.

Šie testogeno ingredientai yra paremti moksliniais tyrimais ir jie pateikiami saugiomis ir veiksmingomis dozėmis. Jie pateko į rinką naudodami naują formulę ir užėmė vietą kaip vienas iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių produktų.

Kaip padidinti testosterono kiekį naudojant Testogen

Iš esmės vartojate keturias tabletes per dieną taip dažnai, kaip norite. Aš labai rekomenduoju važiuoti bet kokiu testosterono stiprintuvu tris savaites, vieną savaitę. Tada kas pusmetį paimkite visą mėnesį atostogų. Taip jūsų kūnas nepripranta ir laikui bėgant jūs negaunate mažėjančios grąžos.

Visi ingredientai yra natūralūs ir saugūs, vienintelis pavojus čia yra didelis cinko kiekis, tai gali sukelti galvos skausmą ir pykinimą. Jei pastebėjote kurį nors iš šių simptomų, nedelsdami nutraukite šio priedo vartojimą. Dar geriau, gaukite gydytojo rekomendacijų, kiek cinko turėtumėte vartoti prieš pradėdami vartoti šį priedą. Negalėjau rasti jokių pranešimų apie šalutinį Testogen poveikį, todėl manau, kad jūs tikriausiai esate gana saugus.

Kur nusipirkti natūralaus testosterono stiprintuvo Testogen internete

Testogeno ingredientai yra fantastiški, ypač fitneso ir raumenų auginimo rinkose. Šioje tabletėje iš tikrųjų yra didesnis D-asparto rūgšties kiekis nei kitame produkte, todėl ji puikiai padės jums treniruotėse. Taigi, jei norite padidinti jėgą, susikaupti, sudeginti riebalus, padidinti atsigavimo laiką tarp treniruočių ir padidinti energiją sporto salėje, tai yra puikus pasirinkimas.

Jei jus domina pirkti Testogen, čia yra Testogen kaina internete:

Testogen Produktas Geriausias pasiūlymas kaina Pirkti dabar
30 dienų tiekimo
(1 buteliukas)
$59.95
$54.95
Pirkti dabar
3 mėnesių tiekimo
(2 buteliukai + 1 nemokamai butelių)
$179.95
$119.95
Pirkti dabar
5 mėnesių tiekimo
(3 buteliukai + 2 nemokama buteliai + 1 nemokamai EBook)
$299.75
$179.95
Pirkti dabar
Pirkite testogeną iš oficialios svetainės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^