Testogeeni ülevaated: kuidas suurendada testosterooni taset

[Kujutise tipus]

Kui vaatame üle testosterooni võimendajad, on koostisosad midagi sellist, mida peaks esimest korda nägema. Peaksite kaaluma mõnda aspekti, näiteks koostisosad peavad olema kliiniliselt tõestatud paljude teaduslike uuringutega, mis tõestavad valemi efektiivsust testosterooni taseme tõstmisel. Need peavad toimuma õige annuse tasemel, et olla nii tõhusad kui ka ohutud. Samuti peavad need olema mittetoksilised ja looduslikud. Ärge ostke ühtegi looduslikku testosterooni võimendit, enne kui loete selle Testogen ülevaateid: kuidas tõsta testosterooni taset, mis arutleb Testogeeni koostisosade, Testogeeni annuse ja Kust osta looduslikku testosterooni korduva Testogen online.

Pillide koostisosad madala testosterooni sisalduse suurendamiseks Testogeen

Nendele aspektidele tuginedes on siin Testogeni üksikasjalikud koostisosad:

D-asparagiinhape (2352 mg)

See annus on D-asparagiinhappe väga tugev tase. DAA on kindlasti kõige tõhusam koostisosa, mis peab olemas olema testosterooni võimendajana. See kõrge DAA sisaldus Testogenis on suuremas koguses kui teised lihaseid suurendavad tooted. Teie teadmiseks on DAA vajalik lihaste kasvu jaoks ja see võib aidata kehal testosterooni paremini kasutada.

Uuringus tehakse katse 23 mehega, järgides viljatusprogrammi. 3,2 g D-asparagiini annust manustatakse neile iga päev 12 päeva jooksul, vereproov võetakse enne ja pärast igat ravi. Tulemuseks on 20 mehe testosterooni märkimisväärne tõus 23 mehelt, see tase langes alles umbes 3 päeva pärast ravi lõppu.

Ühes teises uuringus antakse pillidele, mis sisaldavad 1,6 g D-asparagiinhapet ja 0,4 g L-asparagiinhapet meestele, kelle vanus on 25 kuni 40 aastat. Osaleja võtab tablette iga päev 20 päeva jooksul pärast lõunasööki. 8 meest kümnest mehest saavad testosterooni taseme olulise tõusu.

Osta looduslikku testosterooni võimendit Internetist

Magneesium (200mg)

Sellel ainel on ainulaadne funktsioon, mis aitab vähendada suguhormoone siduva globuliini hulka kehas. SHBG seondub ja kasutab üle 60% keha loodud testosteroonist. Niisiis, mida vähem on meil SHBG-d, seda rohkem on lihaste kasvu jaoks saadaval testosterooni. Niisiis, kuigi magneesium ei suurenda testosterooni loomist otse kehas, aitab see kehal kasutada rohkem testosterooni, mis teil juba on.

Nõgeselehe ekstrakt (40 mg)

Nõgeselehe ekstrakt täidab tegelikult samasugust funktsiooni nagu magneesium. See sisaldab ainet, mida nimetatakse lignaanideks ja mis võib testosterooni suurendamiseks seonduda SHBG-ga. See ekstrakt valmistab keha jaoks rohkem testosterooni.

Punane ženšenn (40 mg)

On tõestatud, et see koostisosa suurendab testosterooni taset. 66 noormehe uuringus on tõendeid Panaxi ženšenni tarbimise ja vaba testosterooni taseme vahelise tugeva seose kohta.

Lambalääts (40 mg)

Fenugreek aitab kindlasti testosterooni taset tõsta. Pealegi näib see olevat olulisem testosterooni taseme säilitamisel. Niisiis, see töötab paremini, kui seda kombineerida koostisosaga, mis võib tõsta testosterooni taset, näiteks D-asparagiinhape. Fenugreek aitab siis kehal seda kõrgemat testosterooni taset hoida.

Ühes uuringus, kus osales 60 tervet meest, kelle vanus oli 25 kuni 52 eluaastat, võta 6 nädala jooksul 600 mg lambaläätse ekstrakti. Katseperioodi lõpus on kõigil osalejatel testosterooni tase tervisliku piiri ülemises osas. Niisiis järeldavad teadlased, et lambalääts võib aidata testosterooni taset tervena hoida. Fenugreek on eriti võimas, et aidata parandada lihasmassi ja kaalulangetamisel.

Tsink (10 mg)

Testosterooni võimendaja teine ​​oluline koostisosa DAA kõrval on tsink . Kliiniliselt on tõestatud, et see aine tõstab testosterooni taset. 32 isasele manustatakse 4 nädala jooksul iga päev 30 mg tsinki. Selle rühma seerumi testosterooni tase on 4 nädala lõpus oluliselt kõrgem kui rühm, kes ei kasuta tsinki.

Vitamiin B6 (20 mg)

Tegelikult pole kindlaid tõendeid selle kohta, et B-vitamiin võib suurendada testosterooni tootmist. Siiski on tõendeid selle kohta, et B-vitamiini puudumine võib alandada testosterooni taset. Seega, kui kellelgi on B-vitamiini puudus, aitab see ravi. Kui kellelgi on piisav vitamiin B, siis see ravi ei tee midagi. 20 mg vitamiini B võtmine ei ole kahjulik. Nii võite selles end täiesti hästi tunda.

D3-vitamiin (50 mcg)

D-vitamiin on võimas koostisosa koos tsingi, D-asparagiinhappe ja magneesiumiga. 200 mehega viiakse läbi uuring, millele manustatakse 1 aasta jooksul päevas 3332 RÜ D-vitamiini. Nendest meestest 163 lõpetas uuringu ja vaba testosterooni tase on märkimisväärselt tõusnud. Mitmed uuringud näitavad, et D-vitamiin on lihaste kasvu seisukohalt tegelikult oluline, säilitades kehas testosterooni ja hoides ära mõne testosterooni muutumise östrogeeniks, mis on normaalne protsess. Niisiis, D-vitamiin aitab kehal testosterooni hoida, mitte seda otseselt toota.

See on põhjus, miks D3-vitamiin toimib väga hästi koos teiste koostisosadega nagu DAA või tsink, mis aitavad kehal luua rohkem testosterooni. Seejärel aitab D-vitamiin kehal hoida toodetavat testosterooni. Soovitatav ööpäevane annus on 50 mcg. D-vitamiin on meestel üks tavalisemaid vitamiinipuudusi, mis põhjustab sageli madala testosteroonitaseme langust.

K1-vitamiin (20 mcg)

See on Testogen uus koostisosa. Paljud uuringud näitavad, et K-vitamiin aitab organismil D-vitamiini kiiremini omastada. Niisiis, D-vitamiini mõju maksimeerimiseks on oluline lisada vitamiin K

Boor (20 mg)

Boor on tugev testivõimendi ja mul on hea meel näha, et see on uude valemisse lisatud. Ühes uuringus tõusis testosterooni tase 28% meestegrupis, kes võttis terve nädala jooksul 10 mg boori päevas.

Osta looduslikku testosterooni võimendit Internetist

Bioperiin (5 mg)

Bioperine’i toimeaine on piperiin ehk musta pipra ekstrakt. See koostisosa aitab kehal kõiki teisi koostisosi edukamalt omastada. See suurendab teiste Testogenis sisalduvate koostisosade biosaadavust ja suurendab oluliselt valemi efektiivsust.

Neid testogeeni koostisosi toetavad teaduslikud uuringud ja need esinevad ohutute ja tõhusate annustena. Nad on jõudnud uue valemiga turule ja võtnud oma koha praegu turul olevate tipptoodete seas.

Kuidas suurendada testosterooni taset Testogeniga

Põhimõtteliselt võtate neli tabletti päevas nii tihti kui soovite. Soovitan tungivalt jalgrattaga liikuda mis tahes testosterooni korduva režiimi korral, mis kestab kolm nädalat, üks nädal puhkust. Seejärel võtke iga kuue kuu tagant terve kuu puhkust. See on nii, et teie keha ei harju ja te ei saa aja jooksul vähenevat tootlust.

Kõik koostisosad on looduslikud ja ohutud, ainus oht on siin kõrge tsingi sisaldus, see võib põhjustada peavalu ja iiveldust. Kui märkate mõnda neist sümptomitest, lõpetage selle toidulisandi võtmine kohe. Veelgi parem, hankige oma arsti soovitusi selle kohta, kui palju tsinki peaksite enne selle toidulisandi võtmist võtma. Ma ei leidnud Internetist ühtegi teadet Testogen’i kõrvaltoimete kohta, seega arvan, et olete tõenäoliselt üsna ohutu.

[Pildi alt]

Kust osta looduslikku testosterooni võimendajat Testogeeni Internetis

Testogeeni koostisosad on fantastilised, eriti sobivuse ja lihaste kasvatamise turgudel. Selles pillis on tegelikult kõrgem D-asparagiinhappe sisaldus kui teises tootes, nii et see sobib suurepäraselt teie treeningutele. Nii et kui soovite suurendada jõudu, kokku panna, rasva põletada, pikendada treeningute vahelist taastumisaega ja suurendada jõusaalis energiat, on see suurepärane valik.

Kui olete huvitatud Testogeeni ostmisest, siis siin on Testogeni hind veebis:

[Testogentablehind]

Osta Testogen ametlikult veebisaidilt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^