Testogēna atsauksmes: kā palielināt testosterona līmeni

Kad mēs pārskatām visus testosterona pastiprinātājus, sastāvdaļas ir kaut kas tāds, kas būtu redzams pirmo reizi. Jums vajadzētu apsvērt dažus aspektus, piemēram, sastāvdaļas ir klīniski jāpierāda daudziem zinātniskiem pētījumu veidiem, kas pierāda formulas efektivitāti testosterona līmeņa paaugstināšanā. Tiem jānotiek pareizā devu līmenī, lai tie būtu gan efektīvi, gan droši. Tiem jābūt arī netoksiskiem un dabīgiem. Neiegādājieties nevienu dabisku testosterona pastiprinātāju, pirms esat izlasījis šīs Testogen atsauksmes: kā palielināt testosterona līmeni, kas apspriedīs par Testogen sastāvdaļām, Testogen devu un Kur nopirkt dabisko testosterona pastiprinātāju Testogen tiešsaistē.

Tablešu sastāvdaļas, lai palielinātu zemu testosterona līmeni Testogēns

Pamatojoties uz šiem aspektiem, šeit ir detalizētas Testogen sastāvdaļas:

D-asparagīnskābe (2352 mg)

Šī deva ir ļoti spēcīgs D-asparagīnskābes līmenis. DAA noteikti ir visefektīvākā sastāvdaļa, kurai jāpastāv testosterona pastiprinātājā. Šis augstais DAA līmenis Testogen ir lielāks nekā citi muskuļu veidošanas produkti. Jūsu informācijai DAA ir nepieciešama muskuļu augšanai, un tā var palīdzēt ķermenim labāk izmantot testosteronu.

Pētījumā eksperiments tiek veikts ar 23 vīriešiem, ievērojot neauglības programmu. Katru dienu 12 dienas viņiem tiek ievadīta 3,2 g D-asparagīna deva, pirms un pēc katras ārstēšanas tiek ņemti asins paraugi. Rezultāts ir ievērojams testosterona pieaugums 20 vīriešiem no 23 vīriešiem, šis līmenis samazinājās tikai aptuveni 3 dienas pēc ārstēšanas beigām.

Citā pētījumā tabletes, kas satur 1,6 g D-asparagīnskābes un 0,4 g L-asparagīnskābes, dod vīriešiem, kuru vecums ir no 25 līdz 40 gadiem. Dalībnieks tabletes lieto katru dienu 20 dienas pēc pusdienām. 8 vīrieši no 10 vīriešiem ievērojami palielina testosterona līmeni.

Pērciet dabisko testosterona pastiprinātāju tiešsaistē

Magnijs (200mg)

Šai vielai ir unikāla funkcija, kas palīdz samazināt dzimumhormonus saistošā globulīna daudzumu organismā. SHBG saistās un izmanto vairāk nekā 60% ķermeņa izveidotā testosterona. Tātad, jo mazāk mums ir SHBG, jo vairāk testosterona ir pieejams muskuļu augšanai. Tātad, kaut arī magnijs nepalielina testosterona veidošanos tieši organismā, tas palīdzēs ķermenim izmantot vairāk jau esošā testosterona.

Nātru lapu ekstrakts (40 mg)

Nātru lapu ekstrakts faktiski veic līdzīgu funkciju kā magnijs. Tas satur vielu, kas pazīstama kā Lignans, kas var saistīties ar SHBG, lai palielinātu testosteronu. Šis ekstrakts sagatavo vairāk testosterona organismam.

Sarkanais žeņšeņs (40 mg)

Ir pierādīts, ka šī sastāvdaļa paaugstina testosterona līmeni. Pētījumā, kurā piedalījās 66 jauni vīrieši, ir pierādījumi par ciešo saistību starp Panax žeņšeņa patēriņu un paaugstinātu brīvā testosterona līmeni.

Fenugreek (40 mg)

Fenugreek noteikti var palīdzēt paaugstināt testosterona līmeni. Turklāt tas, šķiet, ir svarīgāk, lai palīdzētu uzturēt testosterona līmeni. Tātad, tas darbosies labāk, ja to apvienos ar sastāvdaļu, kas var paaugstināt testosterona līmeni, piemēram, D-asparagīnskābi. Grieķene tad strādās, lai palīdzētu ķermenim uzturēt šo augstāko testosterona līmeni.

Vienā pētījumā ar 60 veseliem vīriešiem, kuru vecums ir no 25 līdz 52 gadiem, 6 nedēļu laikā jālieto 600mg ābolu ekstrakta. Eksperimenta perioda beigās visiem dalībniekiem testosterona līmenis ir veselīgā limita augšdaļā. Tātad, pētnieki secina, ka āboli var palīdzēt uzturēt veselīgu testosterona līmeni. Fenugreek ir īpaši spēcīgs, lai palīdzētu uzlabot liesu muskuļu masu un palīdzētu zaudēt svaru.

Cinks (10 mg)

Otra svarīgā testosterona pastiprinātāja sastāvdaļa blakus DAA ir cinks . Klīniski ir pierādīts, ka šī viela paaugstina testosterona līmeni. 32 vīriešiem katru dienu 4 nedēļas tiek ievadīts 30mg cinka. Šīs grupas testosterona līmenis serumā 4 nedēļu beigās ir ievērojami lielāks nekā grupa, kas nelieto Cinka piedevu.

B6 vitamīns (20 mg)

Patiesībā nav pārliecinošu pierādījumu tam, ka B vitamīns var palielināt testosterona ražošanu. Tomēr ir pierādījumi, ka B vitamīna trūkums var pazemināt testosterona līmeni. Tātad, ja kādam ir B vitamīna deficīts, šī ārstēšana palīdzēs. Ja kādam ir pietiekams B vitamīns, tad šī ārstēšana neko nedos. Lietojot 20 mg B vitamīna, nav kaitējuma. Tātad, jūs varat justies pilnīgi labi par to.

D3 vitamīns (50 mkg)

D vitamīns ir spēcīga sastāvdaļa kopā ar cinku, D-asparagīnskābi un magniju. Tiek veikts pētījums ar 200 vīriešiem, kam katru gadu katru dienu tiek ievadīti 3332 SV D vitamīna. 163 no šiem vīriešiem pabeidza pētījumu, un ievērojami palielinās brīvā testosterona līmenis. Vairāki pētījumi liecina, ka D vitamīns patiešām ir svarīgs muskuļu augšanai, saglabājot testosteronu organismā un novēršot dažu testosterona maiņu estrogēnā, kas ir normāls process. Tātad, D vitamīns palīdzēs organismam saglabāt testosteronu, nevis tieši to ražot.

Tas ir iemesls, kāpēc D3 vitamīns ļoti labi darbojas ar citām sastāvdaļām, piemēram, DAA vai cinku, kas palīdz organismam radīt vairāk testosterona. Pēc tam D vitamīns palīdz organismam saglabāt ražoto testosteronu. Ieteicamā dienas deva ir 50 mcg. D vitamīns ir viens no visizplatītākajiem vitamīnu trūkumiem vīriešiem, kas bieži izraisa zemā testosterona līmeņa pazemināšanos.

K1 vitamīns (20 mkg)

Šī ir jaunā Testogen sastāvdaļa. Daudzi pētījumi rāda, ka K vitamīns palīdzēs organismam absorbēt D vitamīnu ar lielāku ātrumu. Tātad, lai palielinātu D vitamīna ietekmi, ir svarīgi iekļaut K vitamīnu.

Bors (20 mg)

Bors ir spēcīgs testa pastiprinātājs, un es priecājos redzēt, ka tas ir iekļauts jaunajā formulā. Vienā pētījumā testosterona līmenis pieauga par 28% vīriešu grupā, kuri visu nedēļu lietoja 10 mg bora dienā.

Pērciet dabisko testosterona pastiprinātāju tiešsaistē

Bioperīns (5 mg)

Bioperine aktīvā sastāvdaļa ir piperīna vai melno piparu ekstrakts. Šī sastāvdaļa palīdz ķermenim veiksmīgāk absorbēt visas pārējās sastāvdaļas. Tas palielina citu Testogen saturošo sastāvdaļu biopieejamību un ievērojami palielina formulas efektivitāti.

Šīs testogēna sastāvdaļas ir pamatotas ar zinātniskiem pētījumiem, un tās notiek drošās un efektīvās devās. Viņi ir nonākuši tirgū ar jauno formulu un ieņēmuši vietu kā viens no labākajiem produktiem, kas šobrīd ir tirgū.

Kā paaugstināt testosterona līmeni ar Testogen

Būtībā jūs lietojat četras tabletes dienā tik bieži, cik vēlaties. Es ļoti iesaku braukt ar jebkuru testosterona pastiprinātāju ar trīs nedēļām, vienu nedēļu brīvu. Tad ik pēc sešiem mēnešiem paņemiet visu mēnesi brīvu. Tas ir tāpēc, ka jūsu ķermenis pie tā nepierod un laika gaitā jūs nesaņemat samazinošu atdevi.

Visas sastāvdaļas ir dabiskas un drošas, vienīgās briesmas šeit ir augsts cinka līmenis, tas var izraisīt galvassāpes un nelabumu. Ja pamanāt kādu no šiem simptomiem, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet lietot šo papildinājumu. Vēl labāk, saņemiet ārsta ieteikumus par to, cik daudz cinka jums vajadzētu lietot pirms šī papildinājuma lietošanas. Es nevarēju tiešsaistē atrast nevienu ziņojumu par Testogen blakusparādībām, tāpēc es domāju, ka jūs, iespējams, esat diezgan drošs.

Kur nopirkt dabisko testosterona pastiprinātāju Testogen tiešsaistē

Testogēna sastāvdaļas ir fantastiskas, īpaši fitnesa un muskuļu veidošanas tirgos. Šajā tabletē faktiski ir augstāks D-asparagīnskābes līmenis nekā citā produktā, tāpēc tas lieliski darbosies, lai palīdzētu jums treniņos. Tātad, ja jūs vēlaties palielināt spēku, masu, sadedzināt taukus, palielināt atjaunošanās laiku starp treniņiem un palielināt enerģiju sporta zālē, šī ir lieliska izvēle.

Ja jūs interesē Testogen pirkšana, šeit ir Testogen cena tiešsaistē:

[Pārbaudāmā cena]

Pērciet Testogen no oficiālās vietnes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^