Testogen incelemeleri: testosteron seviyeleri nasıl artırılır

Herhangi bir testosteron güçlendiriciyi incelediğimizde, içerikler ilk kez görülmesi gereken şeylerdir. Formülün testosteron düzeyini artırmadaki etkinliğini kanıtlayan birçok bilimsel araştırma türü tarafından klinik olarak kanıtlanmış olması gerektiği gibi bazı yönleri göz önünde bulundurmalısınız. Hem etkili hem de güvenli olmaları için uygun dozaj seviyesinde gerçekleşmeleri gerekir. Ayrıca toksik olmamalı ve doğal olmalıdır. Bu Testogen incelemelerini okumadan önce herhangi bir doğal testosteron güçlendirici satın almayın: Testogen bileşenleri, Testogen dozu ve çevrimiçi olarak doğal testosteron güçlendirici Testogen nereden alınır hakkında tartışılacak testosteron seviyeleri nasıl artırılır.

Düşük testosteron testojenini artırmak için hapların içeriği

Bu yönlere dayanarak, işte Testogen’in detay bileşenleri:

D-Aspartik Asit (2352 mg)

Bu dozaj, çok güçlü bir D-aspartik asit seviyesidir. DAA kesinlikle bir testosteron güçlendiricide bulunması gereken en etkili bileşendir. Testogen’deki bu yüksek DAA seviyesi, diğer kas geliştirme ürünlerinden daha fazla miktardadır. Bilginiz için, kas büyümesi için DAA gereklidir ve vücudun testosteronu daha iyi kullanmasına yardımcı olabilir.

Bir çalışmada kısırlık programını takiben 23 erkeğe deney yapılmıştır. Her tedaviden önce ve sonra kan örneği alınarak her gün 3.2g D-aspartik dozu 12 gün boyunca verilir. Sonuç, 23 erkekten 20 erkekte testosteronun önemli ölçüde artmasıdır, bu seviye tedavi bitiminden yaklaşık 3 gün sonrasına kadar düşmemiştir.

Başka bir çalışmada 25-40 yaşları arasındaki erkeklere 1.6 gr D-Aspartik Asit ve 0.4 gr L-Aspartik Asit içeren hap verildi. Katılımcı hapları her gün öğle yemeğinden sonra 20 gün alıyor. 10 erkekten 8 erkek testosteron seviyesinde önemli artış elde ediyor.

Çevrimiçi doğal testosteron güçlendirici satın alın

Magnezyum (200 mg)

Bu madde, vücuttaki Cinsiyet Hormonu Bağlayıcı Globulin miktarını azaltmaya yardımcı olan benzersiz bir işleve sahiptir. SHBG, vücut tarafından oluşturulan testosteronun% 60’ından fazlasını bağlar ve kullanır. Yani, sahip olduğumuz SHBG ne kadar azsa, kas büyümesi için kullanılacak daha fazla testosteron mevcuttur. Dolayısıyla, Magnezyum vücutta doğrudan testosteron oluşumunu artırmasa da, vücudun zaten sahip olduğunuz daha fazla testosteronu kullanmasına yardımcı olacaktır.

Isırgan yaprağı ekstresi (40 mg)

Isırgan yaprağı ekstresi aslında Magnezyum ile benzer işlevi görür. Testosteronu artırmak için SHBG’ye bağlanabilen Lignans olarak bilinen bir madde içerir. Bu öz, vücut tarafından kullanılmak üzere daha fazla testosteron hazırlar.

Kırmızı Ginseng (40 mg)

Bu bileşenin testosteron seviyesini arttırdığı kanıtlanmıştır. 66 genç erkek üzerinde yapılan bir çalışmada, Panax ginseng tüketimi ile artan serbest testosteron seviyesi arasındaki güçlü ilişkinin kanıtı var.

Çemen otu (40 mg)

Çemen otu kesinlikle testosteron seviyesini yükseltmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, testosteron seviyesinin korunmasına yardımcı olmak için daha önemli görünüyor. Bu nedenle, D-aspartik asit gibi testosteron düzeyini yükseltebilecek bileşenle birleştirildiğinde daha iyi çalışacaktır. Çemen otu daha sonra vücudun bu yüksek testosteron seviyesini korumasına yardımcı olmak için çalışacaktır.

Yaşları 25 ila 52 arasında olan 60 sağlıklı erkek üzerinde yapılan bir çalışmada, 6 haftalık süre boyunca 600 mg Çemen otu özü alınır. Deney süresinin sonunda, tüm katılımcılar sağlıklı sınırın üstündeki testosteron düzeyine sahiptir. Bu nedenle, araştırmacılar tarafından Çemen otunun sağlıklı bir testosteron seviyesini korumaya yardımcı olabileceği sonucuna varıldı. Çemen otu, yağsız kas kütlesini iyileştirmeye ve kilo vermeye yardımcı olmak için özellikle güçlüdür.

Çinko (10 mg)

DAA yanında testosteron güçlendirici ikinci önemli bileşenidir Çinko . Bu maddenin testosteron seviyesini artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 32 erkeğe 4 hafta boyunca her gün 30 mg çinko verilir. Bu grubun serum testosteron seviyesi 4 hafta sonunda Çinko takviyesi almayan gruba göre önemli ölçüde daha yüksektir.

B6 Vitamini (20 mg)

Aslında, B vitamininin testosteron üretimini artırabileceğine dair güçlü bir kanıt yoktur. Bununla birlikte, B vitamini eksikliğinin testosteron seviyesini düşürebileceğine dair kanıtlar var. Yani, temelde, eğer birisinin B vitamini eksikliği varsa, bu tedavi yardımcı olacaktır. Birisi yeterli B Vitamini’ne sahipse, bu tedavi hiçbir şey yapmaz. 20 mg B Vitamini almanın bir zararı yoktur. Yani bu konuda kendinizi tamamen iyi hissedebilirsiniz.

D3 Vitamini (50 mcg)

D vitamini, Çinko, D-aspartik asit ve Magnezyum ile birlikte güçlü bir bileşendir. 1 yıl boyunca günde 3332 IU D vitamini verilen 200 erkek üzerinde bir çalışma yapılıyor. Bu erkeklerin 163’ü çalışmayı bitirdi ve serbest testosteron seviyesinde önemli bir artış var. Çeşitli araştırmalar, D vitamininin vücuttaki testosteronu koruyarak ve bazı testosteronun normal süreç olan östrojene dönüşmesini önleyerek kas büyümesinde gerçekten önemli olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, D vitamini, vücudun testosteronu doğrudan üretmek yerine tutmasına yardımcı olacaktır.

D3 vitamininin vücudun daha fazla testosteron oluşturmasına yardımcı olan DAA veya Çinko gibi diğer bileşenlerle çok iyi çalışmasının nedeni budur. D vitamini daha sonra vücudun testosteronu üretmesini korumasına yardımcı olur. 50 mcg önerilen günlük dozdur. D vitamini, erkeklerde sıklıkla düşük testosteron seviyesinin düşmesine neden olan en yaygın vitamin eksikliklerinden biridir.

K1 Vitamini (20 mcg)

Bu, Testogen’in yeni içeriğidir. Birçok çalışma, K vitamininin vücudun D vitamini daha yüksek oranda emmesine yardımcı olacağını göstermektedir. Bu nedenle, Vitamin D’nin etkilerini en üst düzeye çıkarmak için K Vitamini eklemek önemlidir.

Bor (20 mg)

Bor, güçlü bir test güçlendiricidir ve bunun yeni formüle dahil edildiğini görmekten memnunum. Bir çalışmada testosteron seviyeleri, bir hafta boyunca günde 10 mg Boron alan bir grup erkekte% 28 arttı.

Çevrimiçi doğal testosteron güçlendirici satın alın

Bioperin (5 mg)

Bioperine’deki aktif bileşen Piperine veya karabiber özütüdür. Bu bileşen, vücudun diğer tüm bileşenleri daha başarılı bir şekilde emmesine yardımcı olur. Testogen’de bulunan diğer bileşenlerin biyoyararlanımını artırır ve formülün etkinliğini büyük ölçüde artırır.

Bu Testogen bileşenleri bilimsel çalışmalarla desteklenir ve güvenli ve etkili dozajlarda oluşurlar. Yeni formülle piyasaya çıktılar ve şu anda piyasadaki en iyi ürünlerden biri olarak yerlerini aldılar.

Testogen ile testosteron seviyeleri nasıl artırılır

Esasen günde istediğiniz sıklıkta dört tablet alıyorsunuz. Herhangi bir testosteron güçlendiriciyi bir hafta ara ile üç hafta boyunca bisiklet sürmenizi şiddetle tavsiye ederim. Daha sonra altı ayda bir tam bir ay izin alın. Bu, vücudunuzun buna alışmaması ve zamanla azalan getiri elde etmemeniz içindir.

Tüm içerikler doğal ve güvenlidir, buradaki tek tehlike yüksek çinko seviyesidir, bu baş ağrısına ve mide bulantısına neden olabilir. Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, lütfen bu ilacı almayı derhal bırakın. Daha da iyisi, bu eki almadan önce ne kadar çinko almanız gerektiğine dair doktorunuzun tavsiyelerini alın. Çevrimiçi olarak Testogen yan etkileri hakkında herhangi bir rapor bulamadım, bu yüzden muhtemelen oldukça güvende olduğunuzu düşünüyorum.

Doğal testosteron güçlendirici Testogen çevrimiçi nereden alınır

Testogen bileşenleri, özellikle fitness ve kas geliştirme pazarlarında harika. Bu hap, aslında diğer üründen daha yüksek D-aspartik asit seviyelerine sahiptir, bu nedenle egzersizlerinizde size yardımcı olmak için harika olacaktır. Bu nedenle, gücü artırmak, toparlamak, yağ yakmak, egzersizler arasındaki toparlanma süresini artırmak ve spor salonunda enerjiyi artırmak istiyorsanız, bu harika bir seçimdir.

Testogen satın almakla ilgileniyorsanız, işte Testogen’in fiyatı çevrimiçi:

Testogen ürünü En iyi teklif fiyatı Şimdi satın al
30 gün tedarik
(1 şişe)
$59.95
$54.95
Şimdi satın al
3 ay tedarik
(2 şişe + 1 şişe ücretsiz)
$179.95
$119.95
Şimdi satın al
5 ay tedarik
(3 şişe + 2 ücretsiz şişe + 1 ücretsiz EBook)
$299.75
$179.95
Şimdi satın al
Resmi web sitesinden Testogen satın alın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^