Recenzie na Testogen: ako zvýšiť hladinu testosterónu

Keď prezeráme akékoľvek testosterónové zosilňovače, ich zložky by mali byť videné prvýkrát. Mali by ste zvážiť niektoré aspekty, ako napríklad prísady musia byť klinicky dokázané mnohými vedeckými typmi výskumu, ktoré dokazujú účinnosť vzorca pri zvyšovaní hladiny testosterónu. Musia sa vyskytovať v správnej dávke, aby boli účinné a bezpečné. Tiež musia byť netoxické a prírodné. Nekupujte žiadny prírodný posilňovač testosterónu skôr, ako si prečítate toto hodnotenie Testogénu: ako zvýšiť hladinu testosterónu, o ktorom sa bude diskutovať o zložkách Testogénu, dávkovaní Testogénu a Kde kúpiť prírodný testosterón zvyšujúci testosterón online.

Zložky piluliek na zvýšenie nízkeho testosterónu Testogen

Na základe týchto aspektov sú uvedené podrobné zložky Testogénu:

Kyselina D-asparágová (2352 mg)

Táto dávka je veľmi silná hladina kyseliny D-asparágovej. DAA je určite najefektívnejšou ingredienciou, ktorá musí existovať v posilňovači testosterónu. Táto vysoká hladina DAA v testogéne je vo väčšom množstve ako iné produkty na tvorbu svalov. Pre vašu informáciu, DAA je potrebný pre rast svalov a môže pomôcť telu lepšie využívať testosterón.

V štúdii sa experiment vykonal u 23 mužov sledujúcich program neplodnosti. Dávka 3,2 g D-asparágovej im je podávaná každý deň počas 12 dní, pričom pred a po každom ošetrení je odobratá vzorka krvi. Výsledkom je významné zvýšenie testosterónu u 20 mužov z 23 mužov, táto hladina sa znížila až približne 3 dni po ukončení liečby.

V inej štúdii sa pilulka, ktorá obsahuje 1,6 g kyseliny D-asparágovej a 0,4 g kyseliny L-asparágovej, podáva mužom vo veku od 25 do 40 rokov. Účastník užíva tablety každý deň po dobu 20 dní po obede. 8 mužov z 10 mužov výrazne zvyšuje hladinu testosterónu.

Kúpte si prírodný posilňovač testosterónu online

Horčík (200 mg)

Táto látka má jedinečnú funkciu, ktorá pomáha znižovať množstvo globulínu viažuceho pohlavné hormóny v tele. SHBG sa viaže na viac ako 60% testosterónu vytvoreného v tele a využíva ho. Čím menej SHBG máme, tým viac testosterónu je k dispozícii na použitie pre rast svalov. Hoci teda horčík nezvyšuje tvorbu testosterónu priamo v tele, pomôže telu využívať viac testosterónu, ktorý už máte.

Extrakt z listov žihľavy (40 mg)

Extrakt z listov žihľavy má v skutočnosti podobnú funkciu ako horčík. Obsahuje látku známu ako lignany, ktorá sa môže viazať na SHBG a zvyšovať tak hladinu testosterónu. Tento extrakt pripravuje viac testosterónu na to, aby ho telo mohlo využiť.

Červený ženšen (40 mg)

Je dokázané, že táto zložka zvyšuje hladinu testosterónu. V štúdii na 66 mladých mužoch sú dôkazy o silnom vzťahu medzi konzumáciou ženšenu Panax a zvýšenou hladinou voľného testosterónu.

Senovka grécka (40 mg)

Senovka grécka určite môže pomôcť pri zvyšovaní hladiny testosterónu. Okrem toho sa zdá byť dôležitejšie pomáhať udržiavať hladinu testosterónu. Bude to teda fungovať lepšie, ak sa skombinuje s prísadou, ktorá môže zvýšiť hladinu testosterónu, ako je napríklad kyselina D-asparágová. Pískavica grécka potom bude pracovať, aby pomohla telu udržať túto vyššiu hladinu testosterónu.

V jednej štúdii so 60 zdravými mužmi vo veku od 25 do 52 rokov užívajte 600 mg extraktu z pískavice lekárskej počas 6 týždňov. Na konci experimentálneho obdobia má každý účastník hladinu testosterónu v hornej časti zdravej hranice. Vedci teda dospeli k záveru, že pískavica grécka môže pomôcť udržiavať zdravú hladinu testosterónu. Pískavica grécka je obzvlášť silná, aby pomohla zlepšiť svalovú hmotu a pomohla pri chudnutí.

Zinok (10 mg)

Druhou dôležitou ingredienciou zvyšujúcou testosterón popri DAA je zinok . Je klinicky dokázané, že táto látka zvyšuje hladinu testosterónu. 32 mužom sa podáva 30 mg zinku každý deň počas 4 týždňov. Hladina testosterónu v sére tejto skupiny je na konci 4 týždňov výrazne vyššia ako v skupine, ktorá neužíva doplnok zinku.

Vitamín B6 (20 mg)

V skutočnosti neexistuje silný dôkaz, že vitamín B môže zvýšiť produkciu testosterónu. Existujú však dôkazy, že nedostatok vitamínu B môže hladinu testosterónu znížiť. Takže v zásade platí, že ak má niekto nedostatok vitamínu B, táto liečba pomôže. Ak má niekto dostatok vitamínu B, potom táto liečba neurobí nič. Užívanie 20mg vitamínu B nie je na škodu. Takže sa môžete cítiť úplne dobre.

Vitamín D3 (50 mcg)

Vitamín D je účinnou látkou spolu so zinkom, kyselinou D-asparágovou a horčíkom. Vykoná sa štúdia na 200 mužoch, ktorým sa podáva 1 332 IU vitamínu D každý deň. Štúdiu ukončilo 163 z týchto mužov a došlo k významnému zvýšeniu hladiny voľného testosterónu. Niekoľko štúdií ukazuje, že vitamín D je skutočne dôležitý pri raste svalov tým, že zachováva testosterón v tele a zabraňuje zmene časti testosterónu na estrogén, čo je normálny proces. Takže vitamín D pomôže telu udržať testosterón skôr, ako ho priamo produkovať.

To je dôvod, prečo vitamín D3 funguje veľmi dobre s ďalšími prísadami, ako sú DAA alebo zinok, ktoré pomáhajú telu vytvárať viac testosterónu. Vitamín D potom pomáha telu udržiavať produkovaný testosterón. 50 mcg je odporúčané denné dávkovanie. Vitamín D je jedným z najbežnejších nedostatkov vitamínov u mužov, ktorý často spôsobuje pokles nízkej hladiny testosterónu.

Vitamín K1 (20 mcg)

Toto je nová zložka v Testogéne. Mnoho štúdií ukazuje, že vitamín K pomôže telu vstrebávať vitamín D vo vyššej miere. Je preto dôležité zahrnúť vitamín K, aby sa maximalizoval vplyv vitamínu D.

Bór (20 mg)

Bór je silný zosilňovač testov a som rád, že bol zahrnutý do nového vzorca. V jednej štúdii sa hladina testosterónu zvýšila o 28% u skupiny mužov, ktorí užívali 10 mg bóru denne počas celého týždňa.

Kúpte si prírodný posilňovač testosterónu online

Bioperín (5 mg)

Účinnou látkou v Bioperine je piperín alebo extrakt z čierneho korenia. Táto zložka pomáha telu úspešnejšie vstrebávať všetky ostatné zložky. Zvyšuje biologickú dostupnosť ďalších zložiek obsiahnutých v Testogene a výrazne zvyšuje účinnosť vzorca.

Tieto zložky Testogen sú podporené vedeckými štúdiami a vyskytujú sa v bezpečných a efektívnych dávkach. Na trh sa dostali s novým vzorcom a zaujali miesto ako jeden z top produktov, ktoré sú v súčasnosti na trhu.

Ako zvýšiť hladinu testosterónu pomocou Testogénu

V podstate užívate štyri tablety denne tak často, ako chcete. Vrelo odporúčam bicyklovať akýkoľvek posilňovač testosterónu s trojtýždňovou aktivitou, jedným týždňom voľna. Potom si každých šesť mesiacov dajte pauzu na celý mesiac. Je to preto, aby si vaše telo nezvyklo a časom sa neznižovali návratnosti.

Všetky zložky sú prírodné a bezpečné, jediným nebezpečenstvom tu je vysoká hladina zinku, čo môže spôsobiť bolesti hlavy a nevoľnosť. Ak spozorujete ktorýkoľvek z týchto príznakov, okamžite prestaňte užívať tento doplnok. Ešte lepšie, poraďte sa s lekárom, koľko zinku by ste mali užívať, skôr ako začnete užívať tento doplnok. Nenašiel som online žiadne správy o vedľajších účinkoch Testogénu, takže si myslím, že ste pravdepodobne dosť v bezpečí.

Kde kúpiť prírodný testosterónový posilňovač Testogen online

Zložky testogénu sú fantastické, najmä na trhoch s fitnes a budovaním svalov. Táto pilulka má skutočne vyššiu hladinu kyseliny D-asparágovej ako iný produkt, takže vám skvele poslúži pri cvičení. Takže ak hľadáte zvýšenie sily, hromadenie, spaľovanie tukov, predĺženie času na zotavenie medzi tréningami a zvýšenie energie v posilňovni, je to skvelá voľba.

Ak máte záujem o kúpu Testogénu, jeho cena je online:

Produkt Testogen Najlepšia cenová ponuka Kúpte teraz
30 dní dodávka
(1 fľaša)
$59.95
$54.95
Kúpte teraz
3 mesiace dodávky
(2 fľaše + 1 zadarmo fľaša)
$179.95
$119.95
Kúpte teraz
5 mesiace dodávky
(3 fľaše + 2 fľaše + 1 zdarma EBook)
$299.75
$179.95
Kúpte teraz
Kúpte si Testogen z oficiálnych stránok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^