Recenze Testogen: jak zvýšit hladinu testosteronu

Když přezkoumáme jakékoli testosteronové posilovače, jejich složky jsou něco, co by mělo být viděno poprvé. Měli byste zvážit některé aspekty, například přísady musí být klinicky prokázány mnoha vědeckými typy výzkumu, které dokazují účinnost vzorce při zvyšování hladiny testosteronu. Musí se vyskytovat ve správné dávce, aby byly účinné a bezpečné. Musí být také netoxické a přírodní. Nekupujte žádný přirozený posilovač testosteronu, než si přečtete tuto recenzi Testogenu: jak zvýšit hladinu testosteronu, která bude diskutovat o složkách Testogenu, dávkování Testogenu a Kde koupit přírodní testosteronový posilovač Testogen online.

Složky pilulek ke zvýšení nízkého testosteronu Testogen

Na základě těchto aspektů jsou zde uvedeny podrobné složky Testogenu:

Kyselina D-asparagová (2352 mg)

Tato dávka je velmi silná hladina kyseliny D-asparagové. DAA je určitě nejúčinnější složkou, která musí v posilovači testosteronu existovat. Tato vysoká hladina DAA v Testogenu je ve větším množství než u jiných produktů pro tvorbu svalů. Pro vaši informaci je DAA potřebný pro růst svalů a může tělu pomoci lépe využívat testosteron.

Ve studii byl experiment proveden u 23 mužů sledujících program neplodnosti. Dávka 3,2 g D-asparagové se jim podává každý den po dobu 12 dnů, přičemž vzorek krve se odebírá před a po každém ošetření. Výsledkem je významné zvýšení testosteronu u 20 mužů z 23 mužů, tato hladina se snížila až přibližně 3 dny po ukončení léčby.

V jiné studii se pilulka obsahující 1,6 g kyseliny D-asparagové a 0,4 g kyseliny L-asparagové podává mužům ve věku od 25 do 40 let. Účastník užívá pilulky každý den po dobu 20 dnů po obědě. 8 mužů z 10 mužů dosáhlo významného zvýšení hladiny testosteronu.

Koupit přírodní posilovač testosteronu online

Hořčík (200 mg)

Tato látka má jedinečnou funkci, která pomáhá snižovat množství globulinu vázajícího pohlavní hormony v těle. SHBG se váže a využívá více než 60% testosteronu vytvořeného tělem. Čím méně SHBG máme, tím více testosteronu je k dispozici pro růst svalů. Přestože hořčík nezvyšuje tvorbu testosteronu přímo v těle, pomůže tělu využívat více testosteronu, který již máte.

Extrakt z listů kopřivy (40 mg)

Extrakt z listů kopřivy má ve skutečnosti podobnou funkci jako hořčík. Obsahuje látku známou jako lignany, které se mohou vázat na SHBG a zvyšovat hladinu testosteronu. Tento extrakt připravuje více testosteronu pro tělo.

Červený ženšen (40 mg)

Je prokázáno, že tato složka zvyšuje hladinu testosteronu. Ve studii provedené na 66 mladých mužích existují důkazy o silném vztahu mezi konzumací ženšenu Panax a zvýšenou hladinou volného testosteronu.

Pískavice řecké seno (40 mg)

Pískavice řecká jistě může pomoci při zvyšování hladiny testosteronu. Kromě toho se zdá být důležitější při udržování hladiny testosteronu. Bude tedy fungovat lépe, pokud bude kombinován s přísadou, která může zvýšit hladinu testosteronu, jako je kyselina D-asparagová. Pískavice řecké seno pak bude pracovat, aby pomohlo tělu udržet tuto vyšší hladinu testosteronu.

V jedné studii na 60 zdravých mužích ve věku mezi 25 a 52 užívejte 600mg extraktu pískavice řecké seno po dobu 6 týdnů. Na konci experimentálního období mají všichni účastníci hladinu testosteronu v horní části zdravé hranice. Vědci tedy dospěli k závěru, že pískavice řecké seno může pomoci udržovat zdravou hladinu testosteronu. Pískavice řecké seno je obzvláště silné, aby pomohlo zlepšit svalovou hmotu a pomohlo při hubnutí.

Zinek (10 mg)

Druhou důležitou složkou posilovače testosteronu vedle DAA je zinek . Je klinicky prokázáno, že tato látka zvyšuje hladinu testosteronu. 32 mužům je podáváno 30 mg zinku každý den po dobu 4 týdnů. Sérová hladina testosteronu v této skupině je na konci 4 týdnů významně vyšší než ve skupině, která neužívá doplněk zinku.

Vitamin B6 (20 mg)

Ve skutečnosti neexistuje žádný silný důkaz, že vitamin B může zvýšit produkci testosteronu. Existuje však důkaz, že nedostatek vitaminu B může snížit hladinu testosteronu. Takže v zásadě, pokud má někdo nedostatek vitaminu B, tato léčba pomůže. Pokud má někdo dostatečný vitamin B, pak tato léčba nic neudělá. Užívání 20mg vitaminu B není na škodu. Můžete se tedy cítit úplně v pohodě.

Vitamin D3 (50 mcg)

Vitamin D je účinnou složkou spolu se zinkem, kyselinou D-asparagovou a hořčíkem. Studie se provádí na 200 mužích, kterým se denně po dobu 1 roku podává 3332 IU vitaminu D. 163 z těchto mužů dokončilo studii a došlo k významnému zvýšení hladiny volného testosteronu. Několik studií ukazuje, že vitamin D je skutečně důležitý pro růst svalů tím, že zachovává testosteron v těle a brání změně části testosteronu na estrogen, což je normální proces. Vitamin D tedy pomůže tělu udržet testosteron spíše než ho přímo produkovat.

To je důvod, proč vitamin D3 funguje velmi dobře s dalšími složkami, jako jsou DAA nebo zinek, které pomáhají tělu vytvářet více testosteronu. Vitamin D pak pomáhá tělu udržovat produkci testosteronu. Doporučená denní dávka je 50 μg. Vitamin D je jedním z nejběžnějších nedostatků vitaminů u mužů, který často způsobuje pokles nízké hladiny testosteronu.

Vitamin K1 (20 mcg)

Toto je nová složka v Testogenu. Mnoho studií ukazuje, že vitamin K pomůže tělu vstřebávat vitamin D ve vyšší míře. Je proto důležité zahrnout vitamin K, abyste maximalizovali dopady vitaminu D.

Bór (20 mg)

Bor je silný posilovač testů a jsem rád, že to bylo zahrnuto do nového vzorce. V jedné studii vzrostly hladiny testosteronu o 28% u skupiny mužů, kteří užívali 10 mg boru denně po celý týden.

Koupit přírodní posilovač testosteronu online

Bioperin (5 mg)

Aktivní složkou přípravku Bioperine je piperin nebo extrakt z černého pepře. Tato složka pomáhá tělu vstřebávat všechny ostatní přísady úspěšněji. Zvyšuje biologickou dostupnost dalších složek obsažených v Testogenu a výrazně zvyšuje účinnost vzorce.

Tyto přísady Testogenu jsou podloženy vědeckými studiemi a vyskytují se v bezpečných a účinných dávkách. S novým vzorcem se dostali na trh a zaujali místo jednoho z nejlepších produktů, které jsou v současné době na trhu.

Jak zvýšit hladinu testosteronu pomocí Testogenu

V podstatě užíváte čtyři tablety denně tak často, jak chcete. Velmi doporučuji cyklovat jakýkoli posilovač testosteronu se třemi týdny zapnutými, jeden týden vypnutými. Pak si každých šest měsíců vezměte celý měsíc volno. To je proto, aby si vaše tělo na to nezvyklo a časem se vám nezmenšovala návratnost.

Všechny přísady jsou přírodní a bezpečné, jediným nebezpečím zde je vysoká hladina zinku, což může způsobit bolesti hlavy a nevolnost. Pokud si všimnete některého z těchto příznaků, okamžitě přestaňte užívat tento doplněk. Ještě lépe, poraďte se s lékařem, kolik zinku byste měli užívat, než začnete užívat tento doplněk. Online jsem nenašel žádné zprávy o vedlejších účincích přípravku Testogen, takže si myslím, že jste pravděpodobně celkem v bezpečí.

Kde koupit přírodní testosteronový posilovač Testogen online

Složky testogenu jsou fantastické, zejména na trzích fitness a budování svalů. Tato pilulka má ve skutečnosti vyšší hladinu kyseliny D-asparagové než jiný produkt, takže vám bude skvěle pomáhat při tréninku. Takže pokud hledáte zvýšení síly, hromadění, spalování tuků, prodloužení doby zotavení mezi tréninky a zvýšení energie v posilovně, pak je to skvělá volba.

Pokud máte zájem o koupi Testogenu, zde je cena Testogenu online:

Produkt Testogen Nejlepší cenová nabídka Kup nyní
30 dní dodávka
(1 láhev)
$59.95
$54.95
Kup nyní
3 měsíce dodávky
(2 lahve + 1 zdarma láhev)
$179.95
$119.95
Kup nyní
5 měsíce dodávky
(3 lahvičky + 2 láhve + 1 zdarma EBook)
$299.75
$179.95
Kup nyní
Koupit Testogen z oficiálních webových stránek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^