סקירות Testogen: כיצד להגדיל את רמות הטסטוסטרון

כשאנחנו בודקים מאיצי טסטוסטרון כלשהם, המרכיבים הם משהו שצריך לראות בפעם הראשונה. עליכם לשקול כמה היבטים כגון שהמרכיבים חייבים להיות מוכחים קלינית על ידי סוגים רבים של מחקר מדעי המוכיחים את יעילות הפורמולה בהעלאת רמת הטסטוסטרון. הם חייבים להתרחש ברמת המינון הנכונה כדי להיות יעילים ובטוחים כאחד. הם גם חייבים להיות לא רעילים וטבעיים. אל תקנו שום מאיץ טסטוסטרון טבעי לפני שתקראו את הסקירות של Testogen: כיצד ניתן להעלות את רמות הטסטוסטרון שידונו אודות מרכיבי Testogen, מינון Testogen והיכן ניתן לרכוש Testosteron Booster טבעי online.

המרכיבים של גלולות להגדלת טסטוגן טסטוגן נמוך

בהתבסס על היבטים אלה, הנה המרכיבים המפורטים של Testogen:

חומצה D-Aspartic (2352 מ”ג)

מינון זה הוא רמה חזקה מאוד של חומצה D-aspartic. DAA הוא ללא ספק המרכיב היעיל ביותר שחייב להתקיים במאיץ טסטוסטרון. רמה גבוהה זו של DAA בטסטוגן נמצאת בכמות גדולה יותר מאשר מוצר אחר לבניית שרירים. לידיעתך, DAA נחוץ לצמיחת שרירים ויכול לעזור לגוף להשתמש טוב יותר בטסטוסטרון.

במחקר, הניסוי נעשה ל -23 גברים בעקבות תוכנית הפוריות. המינון של 3.2 גרם של D-aspartic ניתן להם בכל יום למשך 12 יום כאשר דגימת הדם נאספת לפני ואחרי כל טיפול. התוצאה היא עלייה משמעותית של טסטוסטרון בקרב 20 גברים מ- 23 גברים, רמה זו לא פחתה רק כשלושה יום לאחר סיום הטיפול.

במחקר אחר, כדור המכיל 1.6 גרם של חומצה D-Aspartic ו- 0.4 גרם של חומצה L-Aspartic ניתנת לגברים שגילם בין 25 ל- 40. המשתתף נוטל את הגלולות מדי יום למשך 20 יום לאחר ארוחת הצהריים. 8 גברים מ -10 גברים מקבלים את העלייה המשמעותית ברמת הטסטוסטרון.

קנה מאיץ טסטוסטרון טבעי באינטרנט

מגנזיום (200 מ”ג)

לחומר זה יש את הפונקציה הייחודית המסייעת להפחית את כמות הגלובולין המחייב הורמון המין בגוף. SHBG נקשר ומשתמש ביותר מ 60% מהטסטוסטרון שנוצר על ידי הגוף. לכן, ככל שיש לנו פחות SHBG, כך ניתן להשתמש בטסטוסטרון רב יותר לצמיחת שרירים. לכן, למרות שמגנזיום אינו מגביר את יצירת הטסטוסטרון ישירות בגוף, זה יעזור לגוף להשתמש ביותר טסטוסטרון שכבר יש לך.

תמצית עלה סרפד (40 מ”ג)

תמצית עלי סרפד למעשה עושה את התפקיד הדומה למגנזיום. הוא מכיל חומר המכונה Lignans אשר יכול להיקשר ל- SHBG כדי להגביר את הטסטוסטרון. תמצית זו מכינה יותר טסטוסטרון שישמש את הגוף.

ג’ינסנג אדום (40 מ”ג)

הוכח שמרכיב זה מגביר את רמת הטסטוסטרון. במחקר שנערך על 66 גברים צעירים, יש עדויות לקשר החזק בין צריכת ג’ינסנג של Panax לרמת טסטוסטרון חופשית מוגברת.

חילבה (40 מ”ג)

חילבה בוודאי יכולה לעזור בהעלאת רמת הטסטוסטרון. חוץ מזה נראה שזה חשוב יותר בסיוע לשמירה על רמת הטסטוסטרון. לכן, זה יעבוד טוב יותר אם בשילוב עם המרכיב שיכול להעלות את רמת הטסטוסטרון כגון חומצה אס-אספטית. חילבה אז יעבוד כדי לעזור לגוף לשמור על רמת טסטוסטרון גבוהה יותר זו.

במחקר אחד של 60 גברים בריאים שגילם בין 25 ל- 52 נוטלים 600 מ”ג תמצית חילבה במהלך 6 שבועות. בסוף תקופת הניסוי, לכל המשתתף יש את רמת הטסטוסטרון בחלק העליון של הגבול הבריא. לכן החוקרים מסכמים כי חילבה יכולה לסייע בשמירה על רמת טסטוסטרון בריאה. החילבה חזקה במיוחד בכדי לסייע בשיפור מסת שריר רזה ובעזרה לירידה במשקל.

אבץ (10 מ”ג)

המרכיב החשוב השני של מאיץ הטסטוסטרון לצד DAA הוא אבץ . חומר זה הוכח קלינית כמגביר את רמת הטסטוסטרון. 32 גברים מקבלים 30 מ”ג אבץ מדי יום למשך 4 שבועות. רמת הטסטוסטרון בסרום של קבוצה זו גבוהה משמעותית בתום 4 שבועות לעומת הקבוצה שלא נוטלת את תוסף האבץ.

[דמיון]

ויטמין B6 (20 מ”ג)

למעשה, אין הוכחה חזקה לכך שויטמין B יכול להגביר את ייצור הטסטוסטרון. עם זאת, יש הוכחה שחוסר בויטמין B יכול להוריד את רמת הטסטוסטרון. אז, בעצם, אם למישהו יש מחסור בוויטמין B טיפול זה יעזור. אם למישהו יש ויטמין B מספיק, טיפול זה לא יעשה דבר. אין שום נזק בנטילת 20 מ”ג של ויטמין B. אז אתה יכול להרגיש בסדר גמור עם זה.

ויטמין D3 (50 מק”ג)

ויטמין D הוא המרכיב החזק יחד עם אבץ, חומצה אספרטית D ומגנזיום. נערך מחקר על 200 גברים, הניתנים 3332 IU של ויטמין D מדי יום למשך שנה. 163 מאותם גברים סיימו את המחקר ויש עלייה משמעותית ברמת הטסטוסטרון החופשי. מספר מחקרים מראים כי ויטמין D חשוב למעשה בצמיחת השרירים על ידי שמירה על טסטוסטרון בגוף ומניעת שינוי של טסטוסטרון כלשהו לאסטרוגן, שהוא התהליך הרגיל. לכן, ויטמין D יעזור לגוף לשמור על טסטוסטרון במקום לייצר אותו ישירות.

זו הסיבה שויטמין D3 עובד טוב מאוד עם מרכיבים אחרים כמו DAA או אבץ המסייעים לגוף ליצור יותר טסטוסטרון. ויטמין D עוזר לגוף לשמור על הטסטוסטרון המיוצר. 50 מק”ג הוא המינון היומי המומלץ. ויטמין D הוא אחד המחסור הנפוץ ביותר בוויטמינים אצל גברים אשר לעיתים קרובות גורם לירידה ברמת הטסטוסטרון הנמוכה.

ויטמין K1 (20 מק”ג)

זהו המרכיב החדש ב- Testogen. מחקרים רבים מראים כי ויטמין K יסייע לגוף בספיגת ויטמין D בשיעור הגבוה יותר. לכן, חשוב לכלול ויטמין K כדי למקסם את ההשפעות של ויטמין D.

בורון (20 מ”ג)

בורון הוא מאיץ בדיקות חזק ואני שמח לראות שזה נכלל בנוסחה החדשה. במחקר אחד רמות הטסטוסטרון עלו ב -28% בקרב קבוצת גברים שנטלו 10 מ”ג בורון ליום במשך שבוע שלם.

קנה מאיץ טסטוסטרון טבעי באינטרנט

ביופרין (5 מ”ג)

החומר הפעיל בביופרין הוא תמצית פיפרין או פלפל שחור. מרכיב זה עוזר לגוף לספוג את כל שאר המרכיבים בהצלחה רבה יותר. זה מגביר את הזמינות הביולוגית של מרכיבים אחרים הכלולים ב- Testogen ומגביר מאוד את יעילות הפורמולה.

מרכיבי טסטוגן אלה מגובים במחקרים מדעיים והם מתרחשים במינונים בטוחים ויעילים. הם יצאו לשוק עם הנוסחה החדשה ותפסו את מקומם כאחד המוצרים המובילים כיום בשוק.

כיצד להגדיל את רמות הטסטוסטרון באמצעות Testogen

בעיקרון אתה לוקח ארבע טבליות ביום בתדירות שתרצה. אני ממליץ בחום לרכוב על כל מאיץ טסטוסטרון עם שלושה שבועות, שבוע חופש. ואז קח חודש שלם חופש כל חצי שנה בערך. זאת כדי שגופך לא יתרגל לזה ולא תקבל תשואות הולכות ופוחתות לאורך זמן.

כל המרכיבים טבעיים ובטוחים, הסכנה היחידה כאן היא רמות האבץ הגבוהות, זה יכול לגרום לכאבי ראש ובחילה. אם אתה מבחין באחד מהתופעות הללו, אנא הפסק ליטול תוסף זה מיד. יתרה מכך, קבל המלצות הרופא שלך לגבי כמות האבץ שעליך ליטול לפני נטילת תוסף זה. לא הצלחתי למצוא שום דיווחים על תופעות לוואי של Testogen באופן מקוון אז אני חושב שאתה כנראה די בטוח.

היכן ניתן לרכוש מקדם מאיץ טסטוסטרון טבעי

מרכיבי Testogen הם פנטסטיים, במיוחד בשוק הכושר ובניית השרירים. לגלולה זו למעשה יש רמות גבוהות יותר של חומצה D-asparic מאשר למוצר האחר, כך שהיא תעבוד נהדר לעזור לך באימונים שלך. אז אם אתם מחפשים להגביר כוח, לגדול, לשרוף שומן, להגדיל את זמן ההחלמה בין האימונים ולהגביר את האנרגיה בחדר הכושר, זו בחירה מצוינת.

אם אתה מעוניין לקנות Testogen, הנה המחיר של Testogen באינטרנט:

[מחיר שווה ערך]

קנו Testogen מהאתר הרשמי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^