Відгуки про тестоген: як підвищити рівень тестостерону

Коли ми розглядаємо будь-які прискорювачі тестостерону, інгредієнти – це те, що слід побачити вперше. Ви повинні врахувати деякі аспекти, такі як інгредієнти повинні бути клінічно підтверджені багатьма науковими дослідженнями, які доводять ефективність формули для підвищення рівня тестостерону. Вони повинні відбуватися на належному рівні дозування, щоб бути ефективними та безпечними. Вони також повинні бути нетоксичними та натуральними. Не купуйте ніякого природного підсилювача тестостерону перед тим, як прочитати цей огляд тестогену: як підвищити рівень тестостерону, який обговорюватиме інгредієнти тестогену, дозування тестогену та Де придбати природний підсилювач тестостерону Тестоген в Інтернеті.

Інгредієнти таблеток для збільшення тестостерону з низьким рівнем тестогену

Виходячи з цих аспектів, ось докладні інгредієнти тестогену:

D-аспарагінова кислота (2352 мг)

Це дозування є дуже потужним рівнем D-аспарагінової кислоти. DAA, безумовно, є найефективнішим інгредієнтом, який повинен існувати в прискорювачі тестостерону. Цей високий рівень DAA в тестогені в більшій кількості, ніж інші засоби для нарощування м’язів. Для вашої інформації DAA необхідний для росту м’язів і може допомогти організму краще використовувати тестостерон.

В ході дослідження експеримент проводили 23 чоловікам, які слідували програмі безпліддя. Дозування 3-г D-аспарагіну їм дають щодня протягом 12 днів, а зразок крові відбирають до та після кожного лікування. Результатом є значне підвищення тестостерону у 20 чоловіків з 23 чоловіків, цей рівень не знижувався приблизно через 3 дні після закінчення лікування.

В іншому дослідженні таблетки, що містять 1,6 г D-аспарагінової кислоти та 0,4 г L-аспарагінової кислоти, дають чоловікам у віці від 25 до 40 років. Учасник приймає таблетки щодня протягом 20 днів після обіду. 8 чоловіків з 10 чоловіків отримують значне підвищення рівня тестостерону.

Купуйте природний підсилювач тестостерону в Інтернеті

Магній (200 мг)

Ця речовина має унікальну функцію, яка допомагає зменшити кількість глобуліну, що зв’язує статевий гормон, в організмі. ГСГГ зв’язуються і використовують більше 60% тестостерону, що створюється організмом. Отже, чим менше у нас SHBG, тим більше тестостерону доступно для використання для росту м’язів. Отже, хоча магній не збільшує утворення тестостерону безпосередньо в організмі, він допоможе організму використовувати більше тестостерону, який у вас вже є.

Екстракт листя кропиви (40 мг)

Екстракт листя кропиви насправді виконує подібну функцію, як магній. Він містить речовину, відому як Лігнани, яка може зв’язуватися з ГСПГ для підвищення тестостерону. Цей екстракт готує більше тестостерону для використання організмом.

Червоний женьшень (40 мг)

Доведено, що цей інгредієнт підвищує рівень тестостерону. У дослідженні, проведеному на 66 молодих чоловіках, є дані про сильний взаємозв’язок між споживанням женьшеню Panax та підвищеним рівнем вільного тестостерону.

Пажитник (40 мг)

Пажитник, безсумнівно, може допомогти у підвищенні рівня тестостерону. Крім того, це здається важливішим у підтримці рівня тестостерону. Отже, це буде працювати краще, якщо поєднувати його з інгредієнтом, який може підвищити рівень тестостерону, таким як D-аспарагінова кислота. Тоді пажитник працюватиме, щоб допомогти організму підтримувати цей вищий рівень тестостерону.

В одному дослідженні 60 здорових чоловіків віком від 25 до 52 років протягом 6 тижнів приймають 600 мг екстракту пажитника. Наприкінці періоду експерименту всі учасники мають рівень тестостерону у верхній частині здорової межі. Отже, дослідники дійшли висновку, що пажитник може допомогти підтримувати здоровий рівень тестостерону. Пажитник особливо потужний, щоб допомогти поліпшити м’язову масу і допомогти при втраті ваги.

Цинк (10 мг)

Другим важливим інгредієнтом підсилювача тестостерону поряд з DAA є цинк . Клінічно доведено, що ця речовина підвищує рівень тестостерону. 32 чоловікам дають 30 мг цинку щодня протягом 4 тижнів. Рівень тестостерону в сироватці крові цієї групи значно вищий через 4 тижні, ніж у групи, яка не приймає добавку цинку.

Вітамін В6 (20 мг)

Насправді немає вагомих доказів того, що вітамін В може збільшити вироблення тестостерону. Однак є докази того, що нестача вітаміну В може знизити рівень тестостерону. Отже, в основному, якщо хтось має дефіцит вітаміну B, це лікування допоможе. Якщо хтось має адекватний вітамін B, то це лікування нічого не дасть. Прийом 20 мг вітаміну В. Не шкодить, отже, ви можете почуватись абсолютно добре в цьому.

Вітамін D3 (50 мкг)

Вітамін D є потужним інгредієнтом разом із цинком, D-аспарагіновою кислотою та магнієм. Дослідження проводиться на 200 чоловіках, яким вводять 3332 МО вітаміну D щодня протягом 1 року. 163 з цих чоловіків закінчили дослідження, і спостерігається значне підвищення рівня вільного тестостерону. Кілька досліджень показують, що вітамін D насправді важливий для росту м’язів, зберігаючи тестостерон в організмі та запобігаючи перетворенню частини тестостерону в естроген, що є нормальним процесом. Отже, вітамін D допоможе організму зберегти тестостерон, а не виробляти його безпосередньо.

Це причина, чому вітамін D3 дуже добре працює з іншими інгредієнтами, такими як DAA або цинк, які допомагають організму створювати більше тестостерону. Потім вітамін D допомагає організму утримувати вироблений тестостерон. Рекомендована добова доза – 50 мкг. Вітамін D – один із найпоширеніших авітамінозів у чоловіків, який часто спричиняє зниження низького рівня тестостерону.

Вітамін К1 (20 мкг)

Це новий інгредієнт тестогену. Багато досліджень показують, що вітамін К допоможе організму засвоїти вітамін D швидше. Отже, важливо включати вітамін K, щоб максимізувати вплив вітаміну D.

Бор (20 мг)

Бор є потужним прискорювачем тестів, і я радий бачити, що це було включено до нової формули. В одному дослідженні рівень тестостерону зріс на 28% серед групи чоловіків, які приймали 10 мг бору на день протягом цілого тижня.

Купуйте природний підсилювач тестостерону в Інтернеті

Біоперин (5 мг)

Діючою речовиною Біоперину є екстракт піперину або чорного перцю. Цей інгредієнт допомагає організму успішніше засвоювати всі інші інгредієнти. Це підвищує біодоступність інших інгредієнтів, що містяться в тестогені, і значно підвищує ефективність формули.

Ці інгредієнти тестогену підкріплені науковими дослідженнями, і вони містяться у безпечних та ефективних дозах. Вони вийшли на ринок з новою формулою і зайняли своє місце як один з найкращих продуктів на даний момент на ринку.

Як підвищити рівень тестостерону за допомогою тестогену

По суті, ви приймаєте чотири таблетки на день скільки завгодно часто. Я настійно рекомендую їздити на велосипеді будь-яким підсилювачем тестостерону з трьома тижнями перерви та тижнем перерви. Потім робіть цілий місяць перерви кожні шість місяців або близько того. Це так, щоб ваше тіло не звикало до цього, і ви не отримували зменшення віддачі з часом.

Всі інгредієнти натуральні та безпечні, єдиною небезпекою тут є високий рівень цинку, це може спричинити головний біль та нудоту. Якщо ви помітили будь-який із цих симптомів, негайно припиніть прийом цієї добавки. А ще краще – отримати рекомендації лікаря щодо кількості цинку, який слід приймати, перш ніж приймати цю добавку. Я не зміг знайти жодних повідомлень про побічні ефекти тестогену в Інтернеті, тому я думаю, що ви, мабуть, досить безпечні.

Де купити природний підсилювач тестостерону тестоген в Інтернеті

Інгредієнти тестогену є фантастичними, особливо на ринках фітнесу та нарощування м’язів. Ця таблетка насправді має більш високий рівень D-аспарагінової кислоти, ніж інший продукт, тому вона чудово допоможе вам у тренуваннях. Отже, якщо ви хочете збільшити силу, збільшити кількість, спалити жир, збільшити час відновлення між тренуваннями та енергію в тренажерному залі, то це чудовий вибір.

Якщо ви зацікавлені у придбанні тестогену, ось ціна тестогену в Інтернеті:

[Тестуюча ціна]

Купуйте тестоген на офіційному веб-сайті

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^